Ingco 210mm(8-1/4") TCT saw blade for Aluminum TSB321023
Rs. 1500
Quantity
In Stock
Add to Wishlist
For Inquiry
Product Specification
  • Brand: Ingco
  • Model No: TSB321023
  • 210mm (8-1/4″) 60T , Arbor: 30mm
  • 16mm & 25.4mm Ring