Tapper Ball Nose-Solid Bit AT.STB.3.35.06
Rs. 2545
Quantity
In Stock
Add to Wishlist
For Inquiry
Product Specification
  • Model Number: AT.STB.3.35.06
  • Usage: Solid Wood
  • Cutting Diameter: 3mm
  • Shank Diameter: 6mm
  • Overall Length:75mm
  • Cutting Lemgth: 35mm
  • Condition: 100% Brand New