Tapper Ball Nose-Spiral Bit AT.TBS.02.35.8
Rs. 3310
Quantity
In Stock
Add to Wishlist
For Inquiry
Product Specification
  • Model Number: AT.TBS.02.35.8
  • Usage: Solid Wood
  • Cutting Diameter: 2mm
  • Shank Diameter: 8mm
  • Overall Length:75mm
  • Cutting Lemgth: 35mm
  • Condition: 100% Brand New