Tapper Ball Nose-Spiral Bit AT.STB.4.35.6
Rs. 2545
Quantity
In Stock
Add to Wishlist
For Inquiry
Product Specification
  • Model Number: AT.STB.4.35.6
  • Usage: Solid Wood
  • Cutting Diameter: 4mm
  • Shank Diameter: 6mm
  • Overall Length:75mm
  • Cutting Lemgth: 35mm
  • Condition: 100% Brand New